Ubezpieczenia

1. KARTA EURO 26

2. MIĘDZYNARODOWA LEGITYMACJA ISIC

3. KARTY PLANETA MŁODYCH

4. UBEZPIECZENIA SIGNAL IDUNA

5. TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA SA

    1. KARTA EURO 26EURO 26 CLASSIC

Masz od 5 do 30 lat? Lubisz aktywny styl życia i podróże? Euro26 Classic jest właśnie dla Ciebie!

Wersja CLASSIC, to podstawowy wariant Karty Euro26, przeznaczony dla każdego od siedmiu do trzydziestu lat. Nie musisz być uczniem ani studentem żeby mieć Kartę Euro26! Jeżeli skończyłeś już szkołę lub studia, albo masz chwilową przerwę w nauce, to Euro26 CLASSIC jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy że masz od siedmiu do trzydziestu lat.

Do wyboru są trzy rodzaje Karty EURO 26 CLASSIC:
EURO 26 CLASSIC bez ubezpieczenia
EURO 26 CLASSIC WORLD
EURO 26 CLASSIC SPORT

zniżki: 6 500 w Polsce, 100 000 w Europie
okres ważności: 365 dni od daty wystawienia
wymagane jedno zdjęcie

Karta w wersji CLASSIC, tak jak inne Karty Euro 26, daje Ci dostęp do największej europejskiej sieci zniżek młodzieżowych - korzystasz z ponad 100 000 zniżek w Europie i ponad 7 000 w Polsce.
Dzięki zniżkom taniej podróżujesz po świecie i w Polsce, taniej kupujesz markowe ciuchy i profesjonalny sprzęt sportowy albo bawisz się ze znajomymi w ulubionym klubie - Karta zwraca się bardzo szybko!

EURO 26 STUDENT

Uczysz się? Studiujesz? Masz od 5 do 30 lat i lubisz aktywnie spędzać czas?
Z Euro 26 Student rozwiniesz skrzydła!

Do wyboru jest pięć rodzajów Karty EURO 26 STUDENT:


Euro 26 STUDENT, tak jak wszystkie Karty Euro 26, daje Ci dostęp do największej sieci zniżek młodzieżowych. Korzystasz z ponad 100.000 ofert w Europie i ponad 6 500 w Polsce.

Zniżki masz tam gdzie ich potrzebujesz - bilety lotnicze, programy "Work & Travel", hotele, schroniska, restauracje, bary, szkoły językowe, podręczniki, markowe ciuchy, profesjonalny sprzęt sportowy, wejściówki do kin, muzeów, dyskotek i klubów muzycznych - wszystko taniej!

Z Kartą Euro 26 STUDENT masz ubezpieczenie na cały rok w trzech wariantach do wyboru - wybierz wariant dla siebie!


Euro26 STUDENT z polisą POLSKA
- ekonomiczne rozwiązanie. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok, wyłącznie na terenie Polski. Najlepsza, gdy nie wyjeżdżasz za granicę.


Euro 26 STUDENT z polisą WORLD - w sam raz dla obieżyświatów. Karta zawiera ubezpieczenie, które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy uprawiasz sporty amatorskie (poza narciarstwem, snowboardem, windsurfingiem i kitesurfingiem), wyjeżdżasz na wakacje, do pracy lub w celach edukacyjnych.

Euro 26 STUDENT z polisą SPORT -- dla uprawiających sport. Polisa SPORT chroni Cię zawsze, gdy uprawiasz wyczynowo sport w ramach sekcji lub klubów sportowych, w trakcie ekspedycji oraz gdy uprawiasz tzw. sporty wysokiego ryzyka (np. narciarstwo, snowboard, windsurfing, kitesurfing, jazda konna, skoki spadochronowe, speleologia) - zarówno w Polsce jak i za granicą.
Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok.


Euro 26 STUDENT bez polisy
- idealne rozwiązanie dla podróżujących po Polsce i Europie, ale nie potrzebujących ubezpieczenia. Daje dostęp do wszystkich zniżek oferowanych posiadaczom EURO 26.


2. MIĘDZYNARODOWA LEGITYMACJA STUDENCKA ISICISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12. roku życia. Upoważnia do korzystania ze zniżek oraz w zależności od wybranego wariantu - ubezpieczenia.

ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około ok. 150 tysięcy uczniów i studentów w Polsce oraz 5 milionów osób z ponad 120 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadaptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni. W niektórych krajach ISIC jest również legitymacją narodową. 

Do chwili obecnej powstało już ponad 100 wspólnych projektów  cobrandowych karty ISIC z różnymi instytucjami, w tym z wyższymi uczelniami, instytucjami finansowymi (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe). W Polsce w projekcie ISIC biorą udzial m.in. Akademicki Związkek Sportowy, Uniwersytet Warszawski, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet Warmińsko Mazurski,  Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych oraz The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience.

Co zyskujesz dzięki ISIC?

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 5000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje kartę ISIC jak lokalną legitymację studencką. 

Jeśli chcesz, ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej.

Legitymacja ISIC jest ważna maksymalnie 16 miesięcy od momentu wystawienia (legitymacje wydawane są edycjami wrzesień - grudzień), aktualna: 01/09/2016- 31/12/2017).

Dostępne u nas rodzaje kart
:

ISIC bez ubezpieczenia
24 zł
ISIC z ubezpieczeniem
NNW w Polsce 54 zł
ISIC z ubezpieczeniem NNW + KL Świat 69 zł
ISIC PTSM z ubezpieczeniem NNW + KL Świat 79 zł

WAŻNE!
Aby wyrobić legitymację ISIC potrzebna jest ważna legitymacja szkolna/studencka i jedno zdjęcie.

3. KARTA PLANETA MŁODYCHJeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na uczelni, w szkole czy w pracy, ubezpieczeniem podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych do pracy czy na naukę, zrobieniem zakupów w różnych sklepach, wyjściem do kina czy na basen - Karta Planeta Młodych wydaje się idealnym rozwiązaniem !

Dla wszystkich w wieku 6-33 lata
Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie
Całoroczne ubezpieczenie KL ('turystyczne') na całym świecie
Całoroczne ubezpieczenie sportów ekstremalnych
Zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce
Konkursy sms z atrakcyjnymi nagrodami
Karta ważna jest 365 dni
niewymagane zdjęcia


Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Nie musisz się dodatkowo ubezpieczać na uczelni, w szkole czy, w pracy i we wszystkich zakątkach świata.


Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Nie musisz ubezpieczać się dodatkowo na wakacyjne podróże, podczas narciarskich i snowboardowych szaleństw, podczas wyjazdów edukacyjnych (stypendia, praktyki, staże naukowe itp.) czy w trakcie legalnej pracy!


Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie. Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej.


Całoroczne ubezpieczenie sportów ekstremalnych na całym świecie. Jeśli uprawiasz sztuki walki, skoki ze spadochronem, bungee, nurkowanie, rafting, wspinaczkę, paralotniarstwo i inne sporty ekstremalne - nie musisz się już dodatkowo ubezpieczać!

4. SIGNAL IDUNA TU S.AGrupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo - ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat.

Oferuje cztery linie ubezpieczeniowe: zdrowotną, turystyczną, życiową i majątkową.
Za naszym pośrednictwem mogą Państwo skorzystać jedynie z oferty ubezpieczeń turystycznych.

Ubezpieczenia turystyczne:

Ubezpieczenie podróżne SIGNAL IDUNA zapewnia pomoc na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń za granicą. Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń  dla klientów indywidualnych  i grupowych, dostosowaną do wszystkich form turystyki. Ubezpieczamy zarówno wyjazdy krótko-, jak i długoterminowe, bez wględu na to, jaki środek lokomocji czy miejsce zakwaterowania wybierzesz.

Ubezpieczenia dla Ciebie:

Wiemy, że oszczędzanie na zagraniczny wyjazd może trwać rok, natomiast zrujnowanie go - sekundę.
Dowiedz się przed jakimi nieprzewidywanymi zdarzeniami chronią Cię nasze polisy turystyczne.


Bezpieczne Podróże


Bezpieczne Podróże to kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dla osób wyjeżdżających za granicę w celach wypoczynkowych, turystycznych, edukacyjnych, służbowych i zawodowych.
Jeśli jedziesz za granicę na urlop, wycieczkę objazdową, na studia, w biznesie lub do pracy, to jest to ubezpieczenie dla Ciebie.

Z czego składa się nasza oferta?

W każdym wariancie składa się ona z trzech ubezpieczeń standardowych (stanowiących bazę Bezpiecznych Podróży) oraz ubezpieczeń dodatkowych.

Standard Bezpiecznych Podróży stanowią trzy ubezpieczenia:
• kosztów leczenia i assistance
• następstw nieszczęśliwych wypadków
• pomocy i ochrony prawnej.

Standard możesz rozbudować o ubezpieczenia dodatkowe:

• bagażu podróżnego
• odpowiedzialności cywilnej
• rezygnacji z imprezy turystycznej
• przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej
anulacji biletu lotniczego, autokarowego, promowego.

Zawsze możesz dostosować ubezpieczenie do swoich potrzeb i poszerzyć je o ryzyka związane z wyczynowym uprawianiem sportu, uprawianiem sportów zimowych, sportami ekstremalnymi, sportami wysokiego ryzyka, pracą fizyczną za granicą czy następstwami chorób przewlekłych i nowotworowych.


Ubezpieczenie SKI


SIGNAL IDUNA SKI  to ubezpieczenie ryzyk związanych z amatorskim uprawianiem nie tylko sportów zimowych: narciarstwa i snowboardu, ale także sportów letnich tj. windsurfing, kitesurfing czy narciarstwo wodne. 


Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej


Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej pomoże uchronić Cię przed finansowymi skutkami rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej zakupionej w biurze podróży.


Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej


Ubezpieczenie to obejmuje  wypłatę świadczeń z tytułu nieszczęśliwego wypadku i związanego z tym uszczerbku na zdrowiu lub z tytułu śmierci, powstałych na terenie Polski.

Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie!

5. TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ  EUROPA SA


Grupę Ubezpieczeniową Europa tworzą TU Europa SA i TU na Życie Europa SA. Tworząc od ponad 15 lat nowatorskie produkty dostosowane do potrzeb swoich Klientów.

Ubezpieczenia turystyczne:


Ubezpieczenie TRAVEL WORLD

Zakres ubezpieczenia:


W ramach Ubezpieczenia TRAVEL WORLD oferowane są trzy warianty ubezpieczenia:
• standard
• standard PLUS
• VIP

Ubezpieczenie SKI I SPORT


Zakres ubezpieczenia
:

Ubezpieczenie SKI SPORT oferowane jest w dwóch pakietach.

Pakiet podróży krajowej:

• SKI POLSKA
• SPORT POLSKA

Pakiet podróży zagranicznej:
• SKI ŚWIAT
• SPORT ŚWIAT

Ubezpieczenie KOSZTÓW REZYGNACJI

Zakres ubezpieczenia:


W skład UBEZPIECZENIA KOSZTÓW REZYGNACJI mogą wchodzić następujące ubezpieczenia:
• ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej
• ubezpieczenie kosztów rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej
• ubezpieczenie kosztów anulowania biletu podróży
• ubezpieczenie kosztów anulowania noclegów

Okres ubezpieczenia wskazuje się w umowie ubezpieczenia, na polisie lub certyfikacie.

Ubezpieczenie NNW POLSKA


Wysokość składki ubezpieczeniowej każdego z ubezpieczeń ustala się w zależności od: zakresu ubezpieczenia, wariantu ubezpieczenia, sumy ubezpieczenia bądź sumy gwarancyjnej, długości okresu odpowiedzialności, zastosowanych zniżek lub zwyżek.

Dlaczego warto skorzystać z oferty TU Europa:
• kompleksowa ochrona Klientów uprawiających sporty, zapewniająca radość podróżowania i uprawiania sportów bez względu na nieprzewidziane zdarzenia
• produkt elastycznie dopasowany do potrzeb Klienta poprzez możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia
• dostęp do całodobowego Centrum Pomocy w razie konieczności uzyskania pomocy
• wszechstronna pomoc medyczna, techniczna i informacyjna.